Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 52 024 ogłoszeń w całej Polsce

Wynajem, lokal: Kielce, Czarnów, Jagiellońska, 100m2, 1200PLN

Jagiellońska

1 200 zł100 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 12 zł/m2
  • Rodzaj budynku: dom
Do wynajęcia lokal o powierzchni 100,03 m 2 w piwnicy w pawilonie handlowym. Składa się z pięciu pomieszczeń handlowo- usługowo- biurowych, jednego pomieszczenia sanitarnego i jednego pomieszczenia socjalnego. Istnieje możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb. Lokal do odświeżenia. Przed budynkiem, do którego należy lokal jest duży parking wolny od opłat. W pobliżu znajduje się m.in. : sklep spożywczy, apteka, banki, poczta, sklep z odzieżą używaną. Wejście do lokalu od strony ruchliwej ulicy.Istnieje możliwość zakupu całości nieruchomość i: parter,piętro,piwnica.

Budynek usytuowany jest w pobliżu przystanków autobusowych, pętli busów (około 600m), dworca PKP (około 800m), ulicy Sienkiewicza (około 800m), szpitala (około 450m). Dojazd autobusami komunikacji miejskiej możliwy jest z każdej części Kielc.

Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów. W pobliżu znajduje się: sklep spożywczy, apteka, banki, poczta, sklep z odzieżą używaną.

Podana cena wynajmu jest ceną netto.
Posiadamy w ofercie około 100 nieruchomości komercyjnych w Kielcach i okolicy.

Więcej informacji pod telefonem lub siedzibie biura Kielce ul. Paderewskiego 18 (parter) oraz na neodom.pl . Zadzwoń i dowiedz się więcej.


Lokalizacja ogłoszenia wyznaczona z dokładnością do ulicy
biuro nieruchomości
Neodom Sp. z o.o.
@